Daj Się Poznać

PODSUMOWANIE TYGODNIA #6            

Kolejny tydzień zmagań w konkursie dobiegł końca. Do końca konkursu pozostał już tylko miesiąc. Ostatni tydzień ( a właściwie dwa, bo tyle czasu upłynęło od ostatniego postu, który podsumował moje zmagania) nie były zbyt owocne. Dopiero dziś znalazłem chwilę czasu aby usiąść i dopisać choć kilka nowych linijek kodu do projektu. No może nie kilka, ale o tym za chwilę.

ZMIANY

W tym tygodniu nie posiadłem żadnej sekretnej wiedzy jeżeli chodzi o ASP.NET MVC. Nie znaczy to że stan projektu nie zmienił się. W końcu zakończyłem prace nad kreatorem diety. Tak jak pisałem w ostatnim wpisie  w końcu udało mi się dodać zapis konkretnej diety do bazy oraz napisałem kilka nowych linijek JS coraz lepiej poznając tą technologię. W ostatnim czasie rozpocząłem również prace nad funkcjonalnością „trening”. Dodałem kilka Modeli oraz dodałem odpowiednie tabele do bazy danych.

PLANY NA NAJBLIŻSZY CZAS

Zbliża się weekend majowy, więc i czasu będzie choć trochę więcej. W tym czasie planuję poświęcić jak najwięcej czasu właśnie na rozwój projektu, ponieważ koniec konkursu zbliża się nieubłaganie, a kodu do napisania jest jeszcze cała masa. Obawiam się, że nie uda mi się zaimplementować całej funkcjonalności do końca trwania konkursu. Podejmując się wyzwania jakim jest udział w tym konkursie zdawałem sobie sprawę, że zajęcia na studiach nie będą mi sprzyjały w rozwijaniu projektu, dlatego nie będę szczególnie zawiedziony z powodu nie ukończonego projektu. Pozostał jeszcze miesiąc. Ile do tego czasu uda mi się funkcjonalności napisać? Czas pokarze.

DO NASTĘPNEGO!

 

 

Dodaj komentarz