Daj Się Poznać

PODSUMOWANIE TYGODNIA #7

Przed nami ostatnie 10 dni zmagań w konkursie Daj się poznać 2017. Prace nad projektem dobiegają końca. Od ostatniego postu podsumowywującego moje zmagania upłynęło już trochę czasu (dokładnie 22 dni), dlatego czas pokazać co od tamtego czasu zmieniło się w aplikacji. Nie jest tego niestety bardzo dużo, ale cieszy mnie każdy, nawet najdrobniejszy progres w projekcie, ponieważ tak jak już wiele razy wspominałem nie jest to moje główne zajęcie.

CO NOWEGO W PROJEKCIE

  1. W aplikacji pojawiła się rola „Administrator”, która pozwala na pełne zarządzanie danymi w projekcie.
  2. Dodałem „dziennik treningowy” dzięki któremu można śledzić swoje postępy w wynikach siłowych.
  3. Dodałem możliwość przeglądania informacji na temat konkretnych ćwiczeń.
  4. Od aktualnej wersji aplikacji tylko administrator może dodawać nowe produkty dietetyczne oraz treningi, lecz każdy bez ograniczeń może je przeglądać.
  5. Użyłem pop-up window do wyświetlania informacji o konkretnym treningu.
  6. Dodałem możliwość rejestracji za pomocą konta GOOGLE+

 

KILKA ZDJĘĆ Z AKTUALNEJ WERSJI

 

PLANY DO KOŃCA KONKURSU

Ponieważ do zakończenia konkursu nie pozostało już wiele czasu prawdopodobnie nie dodam już żadnej nowej funkcjonalności. Chciałbym dopracować w stopniu jak najlepszym to co udało mi się do tej pory stworzyć. Zdaję sobie sprawę, że wygląd aplikacji pozostawia jeszcze wiele do życzenia oraz jest kilka niedoróbek, dlatego swoją uwagę skupię głównie na tym. Chciałbym również dodać możliwość rysowania wykresów na podstawie wybranych danych. Co z tego wyjdzie ? Zobaczymy.

Za tydzień planuję opublikować podsumowanie całego okresu moich zmagań w konkursie.

Do następnego!

Dodaj komentarz